Kategorie

Płacę przez PayU

Przenosimy pojęcie gadżetów, na zupełnie nowy poziom
Alegadżet.pl został założony w 2013 roku. Zajmujemy się sprzedażą poprzez sklep internetowy oraz Allegro. Do tej pory sprzedaliśmy już ponad 100 000 przedmiotów, asukces sprzedażowy zawdzięczamy przede wszystkimnaszym klientom, którzy chętnie do nas powracają i kupują nowe przedmioty – dla siebie, lub jako prezenty dla bliskich osób.

Oferowane przez nas produkty, nie są zwykłymi świecidełkami, ale przedmiotami z duszą, zaprojektowanymi z niezwykłą precyzją i wdziękiem. Starając się, aby asortyment trafił w gusta każdego, dajemy wammożliwość bardzo szerokiego wyboru. Możemy więc śmiało powiedzieć, że Alegadżet.pl to sklep dla każdego.

Tak wiele, za tak niewiele
Ideą sklepu było stworzenie miejsca, gdziew jednym miejscu znajdziesz mnóstwo gadżetów, idealnych na każdą okazję. Zajrzyj do nas jeśli szukasz prezentu urodzinowego, chcesz podarować coś wyjątkowego bliskiej osobie, lub po prostu szukasz czegoś dla siebie. Alegadżet.pl to przede wszystkim duża różnorodność. W ofercie znajdują się zegarki damskie, męskie oraz unisex; sztuczna biżuteria, naszyjniki, bransoletki, pierścionki oraz ozdoby do włosów.

Zapraszamy na zakupy
Nasza oferta jest tak atrakcyjna, dzięki wysokiej jakości produktów, szerokiemu wyborowi i niskim cenom. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić zakupy, oferujemy liczne promocje oraz zniżki, a także okazjonalne wyprzedaże, dzięki którym nawet najbardziej ekskluzywne akcesoria dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach.

 

Dane firmy:

P.H.U. "ATDIRECT" CZEKAJ TOMASZ

J. NOWAKA - JEZIORAŃSKIEGO 91/24

25-432 KIELCE

NIP: 959-171-08-43